WEDSTRIJDSCHEMA 2017-2018

 

 

Datum Wedstrijd Waar Programma
Uitslag
4-11-2017 plaatsingswedstrijd groepsspringen D/E Buitenpost Uitslag
13-1-2018 1e plaatsing
Acro D/E/instap plus
Surhuisterveen Programma
14-1-2018 2e plaatsing
Acro D/E/instap plus
Surhuisterveen  Programma
20-01-2018 Voorwedstrijd Acro C  Sneek

Uitslag ochtend

Uitslag middag

20-1-2018 1e plaatsing WG 3 Burgum  Programma
27-1-2018 1e plaatsing WG 2 Damwoude  Programma
27/28-1-2018 District 3e divisie Hoogeveen
27-01-2018 3e plaatsing
Acro D/E/instap plus
Ureterp  Programma
28-01-2018 4e plaatsing
Acro D/E/instap plus
Ureterp  Programma
3-2-2018 1e Plaatsing groepsspringen C Utrecht
10-2-2018 5e plaatsing
Acro D/E/instap plus
Surhuisterveen
10/11-2-2018 1e plaatsing WG 4 Dokkum  Programma
17/18-2-2018 1e plaatsing WG 5 Dokkum  Programma 
18-02-2018 Valentijnscup

 

Donkerbroek

 

Programma ochtend

Programma middag

24-2-2018 FK Acro C Meppel
24-2-2018 FK Acro D/E Kollum
10-3-2018 2e plaatsing WG 3 Burgum
10-3-2018 1e plaatsing Acro A/B/pup Oss
11-3-2018  2e plaatsing Acro A/B/pup Oss
17-3-2018 District Acro D/E Scheemda
18-3-2018 District Acro C Scheemda
24-3-2018 2e plaatsing WG 2 Harkema
24-3-2018 3e plaatsing Acro A/B/pup  Den Bosch
25-3-2018 4e plaatsing Acro A/B/pup  Den Bosch
april 2018 Open Fk Acro C/D/E/instap/plus Surhuisterveen
14-4-2018 FK Acro instap/plus Buitenpost
14/15-4-2018 2e plaatsing WG 4 Nieuwehorne
21-4-2018 halve finale
Acro  C
 Oss
22-4-2018 5e plaatsing Acro A/B/pup  Oss
21/22-4-2018 2e plaatsing WG 5 Nieuwehorn
5-5-2018 halve finale
Acro D/E
Oss
6-5-2018 halve finale
Acro C
Oss
12-5-2018 Fundag recreatieleden  Ferwerd
13-5-2018 halve finale
Acro C
Den Bosch
19-5-2017 FK WG 2
26-5-2018 FK WG 3
26-5-2018 5e plaatsing Acro A/B/pup  Oss
27-5-2018 6e plaatsing Acro A/B/pup  Oss
2-5-2018 2e pl +NK groepsspringen C Rotterdam
9-6-2018 NK Acro DE  Oss
9/10-6-2018 FK wg 4/5
23-6-2018 NK Acro BC/pup Rotterdam

 

Het wedstrijdschema is onder voorbehoud

Voor een volledig agenda overzicht Website KNGU district Noord

Voor een volledig uitslagen overzicht Website KNGU district Noord