WEDSTRIJDSCHEMA 2017-2018

 

 

Datum Wedstrijd Waar Programma
Uitslag
4-11-2017 plaatsingswedstrijd groepsspringen D/E Buitenpost Uitslag
13-1-2018 1e plaatsing
Acro D/E/instap plus
Surhuisterveen Uitslag ochtend
Uitslag middag
14-1-2018 2e plaatsing
Acro D/E/instap plus
Surhuisterveen Uitslag ochtend
Uitslag middag
20-01-2018 Voorwedstrijd Acro C  Sneek Uitslag ochtend
Uitslag middag
20-1-2018 1e plaatsing WG 3 Burgum Uitslag
27-1-2018 1e plaatsing WG 2 Damwoude Uitslag baan A
Uitslag baan B
27/28-1-2018 District 3e divisie Hoogeveen Uitslag
27-01-2018 3e plaatsing
Acro D/E/instap plus
Ureterp Uitslag ochtend
Uitslag middag
28-01-2018 4e plaatsing
Acro D/E/instap plus
Ureterp Uitslag ochtend
Uitslag middag
3-2-2018 1e Plaatsing groepsspringen C Utrecht Uitslag
11-2-2018 5e plaatsing
Acro D/E/instap plus
Surhuisterveen Uitslag ochtend
Uitslag middag
10/11-2-2018 1e plaatsing WG 4 Dokkum Uitslag 10-02
Uitslag 11-02
17/18-2-2018 1e plaatsing WG 5 Dokkum Uitslag wedstrijd 1
Uitslag wedstrijd 2
18-02-2018 Valentijnscup Donkerbroek Uitslag
24-2-2018 FK Acro C Meppel Uitslag
24-2-2018 FK Acro D/E Veenwouden Uitslag wed 1
Uitslag wed 2
Uitslag wed 3
10-3-2018 2e plaatsing WG 3 Burgum Uitslag
10-3-2018 1e plaatsing Acro A/B/pup Oss  Uitslag
17-3-2018 District Acro D/E Scheemda Uitslag
18-3-2018 District Acro C Scheemda Uitslag ochtend
Uitslag middag
24-3-2018 2e plaatsing WG 2 Harkema Uitslag baan A
Uitslag baan B
24-3-2018 3e plaatsing Acro A/B/pup  Den Bosch Uitslag
14-4-2018 FK Acro instap/plus Buitenpost Uitslag
14/15-4-2018 2e plaatsing WG 4 Nieuwehorne Uitslag 14-4
Uitslag 15-4.1
Uitslag 15-4.2
21/22-4-2018 2e plaatsing WG 5 Nieuwehorn  Uitslag
6-5-2018 halve finale
Acro C
Oss  Uitslag
13-5-2018 halve finale
Acro C
Den Bosch Uitslag
19-5-2018 FK WG 2 Leeuwarden Uitslag
26-5-2018 FK WG 3  Noordwolde  Programma
26-5-2018 5e plaatsing Acro A/B/pup  Oss

 

Deelnemers

27-5-2018 6e plaatsing Acro A/B/pup  Oss
2-5-2018 2e pl +NK groepsspringen C Rotterdam Programma
9-6-2018 NK Acro DE  Oss
9/10-6-2018 FK wg 4/5  Deelnemers
23-6-2018 NK Acro BC/pup Rotterdam

 

Het wedstrijdschema is onder voorbehoud

Voor een volledig agenda overzicht Website KNGU district Noord

Voor een volledig uitslagen overzicht Website KNGU district Noord