WEDSTRIJDKALENDER 2013/2014

Datum  Wedstrijd  Programma/
 uitsla
g

 12 oktober 2013

 Wisselbekertoernooi
 te Surhuisterveen

 Uitslag

  2 november 2013

 Groepsspringen D/E instap
 te Surhuisterveen

 Uitslag

  23 november 2013

 FK Groepsspringen D
  te Damwoude

 Uitslag

  6 december 2013



 Onderlinge acrowedstrijd
 te Augustinusga

 Uitslag

  7 december 2013


 Groepsspringen ABC
 te Leeuwarden

 Uitslag

  11 januari 2014
  (ter info)

 
1e plaaatsing acro
 D/E/pupil
 te Sneek

 Programma ter info.

  18 januari 2014



 
 2e plaatsing acro
 D/E/pupil
 te Harkema

 Uitslag
 
  25 januari 2014

 
1e plaatsing D2 en D3
 te Dokkum

 Uitslag
  1 februari 2014

 
1e plaatsing 11 en 12
 te Kollumerzwaag
 
 Uitslag

 1 februari 2014


Voorwedstrijd acro C-lijn
te Beesterzaag

 UItslag
  1/2 februari 2014 

 
 District 3e divisie
 2e Exloërmond

 Uitslag
 
  8 februari 2014


 
 3e plaatsing acro
 D/E/pupil
 te Sneek

 Uitslag

  9 februari 2014
  (ter info)

 4e plaatsing acro D/E/pupil)
 te Sneek

 
 15 februari 2014
 
 
 1e plaatsing FGH
  te Kollumerzwaag

 UItslag

  22 februari 2014
 

 
 5e plaatsings acro D/E/pupil
  te Stiens

 Uitslag

  1 maart 2014

 
 FK acro C-lijn
 te Heerenveen

 Uitslag

  8 maart 2014

 
 FK acro D/E/pupil
 te Ureterp

 Uitslag
 
  15 maart 2014

 
 District acro C-lijn
 te Vries

 Uitslag

  15 maart 2014

 
 2e plaatsing D2 en D3
 te Ferwert

 Uitslag
  22 maart 2014
 

 1e plaatsing 3e divisie
 + D1 + N4 + N3
  te Surhuisterveen

 uitslag
  29 maart 2014

 district acro D/E/pupil
 te Veenwouden

 uitslag

  5 april 2014

 
 2e plaatsing 11 en 12
 te Harkema

 uitslag

 5 april 2014

 
Landelijke halve finale
 turnen 3e divisie
 te Rotterdam

 Programma
 
  12 april 2014

 
 2e plaatsing FGH
 te veenwouden

 uitslag

  19 april 2014

 
 Open FK ACRO  
 te Surhuisterveen

 Programma
  3 en 4 mei  2014

 
 2e plaatsing/FK 3e divisie
  + D1 + N4 + N3

 Programma
 
  10 mei 2014

 
 1e halve finale acro C-lijn
 te Zwolle

  10 mei 2014

 
 FK FGH
 te Sneek

  11 mei 2014

 
 1e halve finale acro
 D/E/pupil te Zwolle


  17 mei 2014

 
 FK D2 en D3  te Sneek

 
  24 mei 2014

 FK 11 en 12 te Ijlst

  24 mei 2014

 
 2e halve finale acro
 D/E/pupil te Zwolle


  24 mei 2014


 
 NK groepssprinegen C-lijn
 te Landgraaf

 
  25 mei 2014

 
 2e halve finale acro C-lijn
 te Zwolle

 
  7 juni 2014

 
 NK acro D/E/pupil
 te Zwolle


  14 juni 2014

 
 NK acro BC
 te Rotterdam

  14 juni 2014

 
 Fundag
 te Surhuisterveen

 
  21 juni 2014
 
 Clubteam

   Ondervoorbehoud
 
Fancy Fair

30 april organiseert
Set'm op een
Fancy fair en rommelmarkt
rondom het jeugdhonk
Klik hier
voor meer informatie

EERST VOLGENDE WEDSTRIJD

programma
12-04-2014
2e plaatsingswedstrijd
turnen niveau FGH

programma
19-04-2014
Open Friese Kampioenschappen
ACRO C, D, E, pupillen
en instap

programma
03 en 04-05-2014
2e plaatsingswedstrijd en FK
wedstrijgroep V

WEDSTRIJDKALENDER

2012/2013

--------------------------------

Klik hier voor de wedstrijdprogramma's en de uitslagen